New improved terms of prolongation

13 Nov 2019

November

Shift of the payment date will resolve the issue of in-time payment for money usage.

Не встигаєш з оплатою? Перенеси дату платежу!

Все дуже просто. Оплати за додаткові 10, 20 або 30 днів користування кредитом та відтермінуй дату оплати за договором. Без штрафів та пені. Без обмежень по кількості перенесень. Всього від 9 грн. за кожен день перенесення.

Я не встигаю погасити, навіщо це перенесення?

Ми розуміємо, що бувають різні ситуації, проте не радимо зволікати з оплатою по кредиту. Не допускай прострочки, адже буде нарахована пеня. Не погіршуй свою кредитну історію! Перенеси дату платежу, що буде дешевше ніж погасити кредит та набагато дешевше ніж платити пеню.

Як оплатити за перенесення дати платежу?

Оплата доступна в Особистому кабінеті на сайті swizo.com.ua з будь-якої банківської карти Visa або MasterCard. Обери доступний строк перенесення та внеси оплату. Якщо платити через Приват Банк (термінал, Приват24 або сервіс платежів) дату платежу можливо перенести лише на максимальний строк – 30 днів.

Як розраховується оплата за перенесення?

Оплата залежить від суми кредиту та кількості днів перенесення. Наприклад, за день перенесення 1000 грн. на 10 днів кредиту до оплати буде лише 120 грн. Дешевше ніж погасити весь кредит!

Що буде з пенею?

Якщо по кредиту переноситься дата платежу – нарахована пеня списується та не рахується до нової дати платежу. Але якщо і в нову дату кредит не буде погашено – пеня знову буде нараховуватись.

Чому мені не доступі всі терміни пролонгації?

Доступний строк пролонгації залежить від строку кредиту та від кількості днів, протягом яких Ви вже користуєтесь кредитом. Доступні строки вказані у Особистому кабінеті.

Take a loan

Loan amount 0
UAH
Loan term 0
days
Date of payment
Mon
Tues
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
Loan amount
0 UAH
Interest
0 UAH
Total for repayment
0 UAH
or
Extend loan
0 UAH