Питання-Відповіді

Так. Коли Ви візьмете перший кредит в SWIZO, Ви будете повертати його лише за 0,01% в день від отриманої суми.

Вам необхідно заповнити он-лайн форму на нашому веб-сайті.

Вам необхідно бути громадянином України у віці старше 18 років, мати власну банківську картку ПриватБанк з залишком на рахунку не менше 1 гривні, електронну пошту, мобільний телефон, індивідуальний податковий номер (ІПН) та паспорт.

Ми перерахуємо позику прямо на Вашу банківську картку

SWIZO розуміє, що швидкість дуже важлива, тому ми зробили процес запиту швидким та простим. Він займає близько 5 хвилин, та хвилин 10 нам буде потрібно для того, щоб прийняти рішення. Після того, як Ви підтвердите Ваш Договір позики, гроші будуть перераховані Вам протягом 2 хвилин. Таким чином, весь процес займе не більше 20 хвилин.

Якщо Ви звертаєтесь за першим кредитом, Ви зможете отримати максимум 5000 гривень. При наступному зверненні, в Вашому приватному кабінеті буде представлено всю інформацію по Ваших кредитних можливостях.

Взяти більше одного кредиту в SWIZO одночасно неможливо.

Якщо Вас цікавить збільшення суми поточного кредиту, це доступно у Вашому Особистому кабінеті на сайті SWIZO в розділі «МІЙ КРЕДИТ».

Якщо у Вас не підключена послуга СМС-інформування або СМС щодо суми блокування не приходить, заблоковану суму можна дізнатися на гарячій лініі Вашого банку або в інтернет-банкінгу 

Якщо Ви не знайшли відповіді, яку шукали, будь ласка, зв'яжіться з нами