Питання-Відповіді

Ви можете повернути позику:

  • через сервіс «Платежі» від ПриватБанку за посилання bit.ly/2LPvkQL за допомогою будь-якої банківської картки Visa або MasterCard;
  • в Приват24 або платіжних терміналах ПриватБанку;
  • в Особистому кабінеті на сайті SWIZO за допомогою будь-якої банківської карти Visa або MasterCard.

Для здійснення платежу через сервіси ПриватБанку необхідно знайти компанію SWIZO в переліку доступних та вказати номер Кредитного договору.

Ви можете відкласти оплату за Вашим кредитом на 10, 20 і 30 днів, сплативши відсотки за додатковий період користування кредитом. Оплата доступна в Особистому кабінеті на сайті swizo.com.ua з будь-якої банківської карти Visa або MasterCard. При оплаті через Приват Банк (термінал, Приват24 або сервіс прийому платежів) дату платежу можливо перенести тільки на максимальний термін - 30 днів.

Ви завжди можете знайти актуальну інформацію про сплату позики або відкласти іі в Вашому особистому кабінеті.

Так, можете. Ви завжди знайдете актуальну інформацію щодо сплати позики або відтермінувати оплату позики в Вашому приватному кабінеті.

Ви можете здійснити платіж за позикою у відділенні будь-якого банку України за реквізитами:

ТОВ "НЕКСТ ФІН", ЄДРПОУ 42273148, IBAN UA973206490000026501052600994

Зверніть, будь ласка, увагу, що  кошти зараховуються протягом трьох робочих днів, не враховуючи дня оплати і вихідних! Датою оплати за кредитом буде фактичне зарахування грошових коштів на рахунок.

Під час оформлення платіжних документів в графі "Призначення платежу" Вам необхідно вказати: "Повернення кредиту за договором № _____ від _____ р ., ПІБ, ІПН".

Оплата залежить від суми кредиту і кількості днів, на які планується перенесення. Подробиці про вартість перенесення будуть відображені в Вашому персональному кабінеті на сайті swizo.com.ua

Якщо по кредиту переноситься дата платежу - нарахована пеня списується і не вважається до нової дати платежу. Але якщо і в нову дату кредит не буде погашений - пеня знову буде нараховуватися.

Доступний термін перенесення дати платежу залежить від терміну кредиту та від кількості днів, протягом яких Ви вже користуєтеся кредитом. Доступні терміни вказані в Особистому кабінеті на сайті swizo.com.ua

Якщо Ви не знайшли відповіді, яку шукали, будь ласка, зв'яжіться з нами